Масова робота бібліотеки: традиції та новації.

/Files/images/Фото масова.jpg
Виховання дітей - найважливіша галузь нашого життя. Наші діти - це майбутні громадяни України. Вони творитимуть історію. Виховання - велика справа, і ним вирішується доля людини. У тісній співдружності вчителі, батьки, психолог, бібліотекарі забезпечують єдність навчально-виховного процесу в школі, ефективно використовують різноманітні форми діяльності учнів, їх відпочинку, допомагають кожному учневі розвинути свої здібності і нахили. До учня ставляться як до особистості, враховують його погляди, думки, бажання.
Результатом плідної спільної праці вчителів-предметників, класних керівників, бібліотекаря, було успішне проведення предметних тижнів, олімпіад, конкурсів, бесід, вікторин, бліцтурнірів, літературних подорожей, свят, екскурсій, усних журналів, бібліотечних уроків. Готуючись до таких заходів, ми продумуємо всі деталі, елементи, фантазуємо у виборі форми та їх назви, вводимо елементи театралізації, гри, яка сприяє розвитку пам'яті, кмітливості, використовуємо різноманітну атрибутику для всебічного розкриття обраної теми. Кожний проведений масовий захід - оригінальний, незвичайний і дуже цікавий. Ми разом з класними керівниками та читацьким активом складаємо сценарії, підбираємо музичне оформлення, наглядне обладнання. Задля загальної мети всі працюють творчо, натхненно, використовуючи сучасні інноваційні технології.
В школі запис першокласників до бібліотеки відбувається, як урочиста подія: у грудні проводимо екскурсію до бібліотеки, і показуємо дітям фонд дитячої художньої літератури, фонд підручників, читальну залу, розповідаємо про абонемент, організовуємо книжкову виставку "Для вас, першокласники!", проводимо бесіду про бережливе ставлення до шкільних підручників.
/Files/images/AQMKI3UCAU3V178CA2I88RXCA46JOLMCATEULJ4CASZ8G9XCAPWCVF6CAZXMNCJCAED49L8CAYPOXL8CAO2K73DCA7SO8IDCAMSR0SGCAEKMWWXCA6VZD9VCAIAF5Y7CAKKR7ZNCAE3HTUGCAPR30JPCA3G61HF.jpg Пропонуємо вашій увазі сценарії заходів, які були проведені в нашій школі: година дозвілля «Свято української кухні» та літературна світлиця «Рідна мово моя українська».

Літературна світлиця "Рідна мово моя українська" 6 клас

Година дозвілля "Свято української кухні" 7 клас

У вільну хвилинку

Вітаємо Сінєнка Антона, учня 11-А класу з отриманням заохочувального диплома Департаменту освіти Харківської міської ради у конкурсі буктрейлерів за перемогу у номінації "За креативний підхід до створення відеовізуалізації книги".

Буктрейлер Сковорода готовый1