ПРО УЧАСТЬ В ІІ ЕТАПІ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД

28.11.2009 року розпочався ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Вітаємо переможців ІІ етапу (районного) Всеукраїнських шкільних олімпіад

28.11.2009 – олімпіада з обслуговуючої праці.

Юрікова Катерина (9-В клас) – ІІІ місце в районі

Боженко Анастасія (11-А клас) – ІІ місце в районі

(вчитель трудового навчання Банщикова В.В.)

Команда школи посіла 3 місце в районі
28.11.2009 – олімпіада з літератури

Овчаренко Євгенія (10-А клас) – І місце в районі

(вчитель російської мови та літератури Купцова І.О.)

Команда школи посіла 12 місце в районі
29.11.2009 – олімпіада з математики

Овчаренко Євгенія (10-А клас) – ІІІ місце в районі

(вчитель математики та інформатики Мухіна Н.А.)

Команда школи посіла 12 місце в районі
05.12.2009 - олімпіада з фізики

Овчаренко Євгенія (10-А клас) – ІІІ місце в районі

(вчитель фізики Волкова В.М.)

Команда школи посіла 7 місце в районі
13.12.2009 - олімпіада з хімії

Кобба Марія (9-В клас) – ІІІ місце в районі

(вчитель хімії Косенко О.Є.)

Команда школи посіла 9 місце в районі

27.12.2009 – олімпіада з історії

Боженко Анастасія (11-Б клас) – ІІІ місце в районі

Овчаренко Євгенія (10-А клас) - І місце в районі

(вчитель історії Оглобліна Н.А.)

Команда школи посіла 4 місце в районі

За підсумками ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад школа посіла 12 місце в районі серед 32 шкіл району, всього в 2009-2010 навчальному році отримано 8 нагород

Вітаємо переможців ІІІ етапу (обласного) Всеукраїнських учнівських олімпіад

Історія.

Боженко Анастасія (11-Б клас) – І місце

Овчаренко Євгенія (10-А клас) – ІІІ місце

Вітаємо переможців І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Фещенка Олега (11-Б клас) – 2 місце в районі (робота з економіки, вчитель географії Колоскова М.М.)

Боженко Анастасію (11-Б клас) – 2 місце в районні (робота з історії. Вчитель історії Оглобліна Н.А.)

Про футбол

10.02.2010 в ЗОШ №122 відбувся районний фінал з міні-футболу між 5-6 класами. Команда школи посіла ІІІ місце району.

Вітаємо команду школи, яка одержала перемогу та довела, що ЗОШ№111 – найкраща!

  1. Перекупка Ігор – 6-А клас
  2. Ларін Олександр – 6–А клас
  3. Глазунов Миколай – 6-А клас
  4. Якіменко Михайло – 6-Б клас
  5. Добарін Владислав – 5-Б клас
  6. Овчинніков Іван – 5-Б клас
  7. Букреєв Дмитро – 5-А клас

Адміністрація школи виносить подяку вчителям фізичної культури Кузьменко С.А. та Дойніковій А.Ю. за підготовку команди

В 2009-2010 навчальному році в МАН брали участь:

№ п/п

ПІБ учня

Клас

Назва роботи

ПІБ вчителя, якій підготував учня

Місце

І етап (районний)

Місце

ІІ етап

(обласний)

1.

Боженко Анастасія Олегівна

11-Б

Участь Слобідської України у війні 1812 року

Оглобліна Наталія Анатоліївна, вчитель історії

2 місце



3 місце

2.

Жовтані Анастасія Сергіївна

11-Б

Астрономічні спостереження неозброєним оком

Волкова Вікторія Миколаївна, вчитель фізики

Учасник

3.

Фещенко Олег Андрійович

11-Б

Особливості роботи підприємства "ресторан готельного типу"

Колоскова Марина Миколаївна, вчитель географії

2 місце

3 місце

4.

Кобба Марія Олегівна

9-В

Значення кольору речовин та кольорових реакцій в хімії та діяльності людини

Косенко Олена Єгорівна, вчитель хімії

Учасник

5.

Жарова Ганна В'ячеславівна

11-А

Французькі запозичення в англійській мові

Колісник Інна Сергіївна, вчитель англійської мови

Учасник

6.

Пальчик Катерина Олексіївна

11-А

Астрологія в дзеркалі досліджень

Волкова Вікторія Миколаївна, вчитель фізики

Учасник

Результативність участі школярів у

Малій Академії Наук

2007-2008

2008-2009

2009-2010

Кількість учасників районного етапу

3

5

6

Кількість учасників обласного етапу

1

2

Кiлькiсть переглядiв: 7