Кращий учень навчального закладу

16 лютого 2018 в адміністрації Московського району відбулось урочисте вшанування обдарованих учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти.
Свято вшанування обдарованих дітей і вручення сертифікатів стипендій Харківського міського голови «Обдарованість» і Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу» проводиться щорічно більше 10 років і є складовою в реалізації проекту «Обдарована молодь» Комплексної програми розвитку освіти міста Харкова.
Мета даного проекту – забезпечення сприятливих умов для творчого, інтелектуального, духовного і фізичного розвитку обдарованої молоді міста Харкова, успішно реалізується на рівні Московського району, забезпечуючи виявлення обдарованої учнівської молоді, психологічну підтримку, створення умов і можливостей для її розвитку.
Вітали стипендіатів почесні гості – Товкун О.М., голова адміністрації Московського району, депутат Харківської міської ради, Родак С.В., помічник народного депутата України Святаша Д.В., депутат Харківської обласної ради, Карнаушенко О.С., помічник народного депутата України Мисика В.Ю., Гресь О.В., начальник Управління освіти, Голіщева М.В., голова районної батьківської ради.
Усім стипендіатам вручено сертифікати встановленого зразка і буклети від Харківської міської ради «Обдарована молодь 2017/2018 навчальний рік».
Вітаємо Головко Аллу ученицю 11-А класу нашої школи, яка отримала сертифікат стипендії "Кращий учень навчального закладу"

/Files/photogallery/IMG-ae15be9204caf015a248332930626e70-V.jpg