Вітаємо з перемогою у конкурсі!

16 березня 2018 року в КЗ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради відбулися урочистості, присвячені 204-й річниці від Дня народження Т.Г. Шевченка, під час яких були вручені дипломи 39-ти переможцям обласного етапу VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та 45-ти – ХVІІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.
В урочистостях узяла участь Ю.О. Світлична, голова Харківської обласної державної адміністрації, яка привітала найкращих знавців української мови та творчості видатного українського митця Т.Г. Шевченка, а також їхніх наставників.

Щиро вітаємо Крячко Марину, ученицю 7-А класу нашої школи, з перемогою у конкурсі та Мірошниченко Н.А., вчителя української мови, яка підготувала переможця!

/Files/photogallery/8579/IMG-59a832c5b526a252bb62b99f86a73d44-V.jpg