Перший Харківський сімейний форум

I Харківський сімейний форум пройшов 30 вересня у конференц-залі «Kharkiv Palace Premier Hotel».

Мета проведення форуму - популяризація сімейних традицій і цінностей на принципах партнерства і взаємоповаги, усвідомленого батьківства, рівного розподілу сімейних обов'язків і відповідальності між жінками і чоловіками, а також підвищення престижу багатодітних сімей, залучення громадськості до вирішення соціальних питань сім'ї.
Учасників форуму привітали заступник міського голови з питань сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко, директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров, голова громадської організації «Асоціація багатодітних матерів «АММА» Юлія Ібрагім.Також форум зібрав представників Департаменту служб у справах дітей, Департаменту освіти, Головного територіального управління юстиції, представників громадських організацій та благодійних фондів.
В рамках форуму пройшли три панельні дискусії: «Шляхи забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у сімейному житті», «Сучасна сім'я: виклики та подолання труднощів», «Сімейні цінності в житті сучасної молоді».В обговоренні взяли участь фахівці з сімейної політики, вчені, представники громадських організацій та жителі міста Харкова.
Перед харків'янами виступили провідні фахівці в галузі медицини, психології, юриспруденції, соціальної педагогіки: Андрій Пеньков, Світлана Казьміна, Наталія Борисова, Ольга Тимощук, Вікторія Непочатова, Вадим Гончаров, Олена Дружиніна, Анна Буслаєва.
За підсумками панельних дискусій були прийняті резолюції з пропозиціями місцевим органам влади і громадськості щодо подальшої роботи з сім'ями, а також пропозиції центральним органам влади щодо вирішення демографічних проблем і підтримки сімей з дітьми.