Круглий стіл з профілактики злочинності

За ініціативою районного Управління освіти , на виконання Плану спільних заходів Управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради зі Службою у справах дітей Московського району Управління служб у справах дітей Департаменту праці та соціальної політики Харківської міської ради, сектором ювенальної превенції Московського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківській області (м.Харків), Центром соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Московського району міста Харкова, Харківським міським шкірно-венерологічним диспансером №2, Наркологічним кабінетом Московського району міста Харкова з попередження правопорушень, злочинності, насильства, булінгу, запобігання дитячій бездоглядності і жорстокого поводження з дітьми, здійснення правоосвітницької роботи в навчальних закладах з учнями та батьківською громадськістю, роботи з пропаганди здорового способу життя, попередження наркоманії, токсикоманії та СНІДу на 2018 рік проведено 04.10.2018 року засідання «круглого столу» з учнями шкіл №111 і №124, з попередження злочинності, роз`яснення чинного законодавства щодо правової відповідальності неповнолітніх, з пропаганди здорового способу життя.

Перед учнями виступили шкільні офіцери поліції Синєгібский М.Ю., Удовіченко К.І., представники Служби у справах дітей та Наркологічного кабінета.