/Files/images/Эмблема библиотеки.jpg

Вас вітає бібліотека школи!

Сьогодні в Україні триває процес становлення нової системи освіти і виховання, зорієнтований на входження у світовий простір, який супроводжується істотними змінами в педагогічній теорії і практиці навчально – виховного процесу. В цих умовах читачеві необхідно орієнтуватися в широкому аспекті сучасних новітніх інформаційних технологій, ідей, напрямків. Тому сучасна освіта вимагає перебудови усіх складових компонентів. Серед них - бібліотека, як обов’язковий структурний підрозділ навчального закладу, займає особливе місце. /Files/images/IMG_1197.JPGСучасний школяр прагне працювати та отримувати бібліотечні послуги швидко і якісно.

Запорожець Олена Олексіївна - завідувач бібліотеки

Шкільна бібліотека має комп’ютер, який підключено до мережі Інтер/Files/images/IMG_1165.JPGнет, принтер та сканер. Цими засобами можуть користуватися відвідувачі – учні та вчителі школи.

Бібліотечний фонд сприяє підвищенню рівня професійної компетентності педагогічних працівників, розвитку в учнів навиків пошукової та дослідницької роботи.

/Files/images/i ц.jpegСтруктурні підрозділи бібліотеки:

- Книгосховище для художньої та галузевої літератури;
- Книгосховище для підручників;
- Абонемент та читальний зал.

Основні функції роботи шкільної бібліотеки:

- популяризація літератури;
- довідково-інформаційне обслуговування користувачів;
- всебічне сприяння підвищенню фахової, педагогічної майстерності вчителів, батьків шляхом популяризації педагогічної літератури і надання інформації про неї;
- виховання в учнів інформаційної культури.

/Files/images/смайл4.jpgСеред основних напрямів роботи нашої шкільної бібліотеки слід визначити:

- формування інформаційно-бібліографічної культури учнів шляхом проведення бібліотечно - бібліографічних занять;
- вивчення, формування та задоволення читацьких потреб у книгах та інформації;
- пропаганда літератури шляхом проведення масових заходів спільно з педагогічним колективом.

Бібліотечний фонд шкільної бібліотеки систематичнопоповнюється новими надходженнями.

/Files/images/книги 12.jpg В бібліотеці є в наявності 14350 підручників,
22622 примірника художньої літератури,
47 електронних диска.

Щорічно проводиться доброчинна акція «Подаруй книгу шкільній бібліотеці».

Завдяки акції бібліотека кожен рік поповнюється художньою,галузевою літературою та підручникиками.

Ласкаво просимо до бібліотеки!

Бібліотека працює з 8-30 до17-00 .

Абонемент та читальний зал - з 9-00 до 15-30.

Вихідні: субота та неділя.

Останній день місяця – санітарний.

/Files/images/смайл 2.jpgЗворотній зв’язок:

E-mail бібліотеки LIBRARY111@ukr.net /Files/images/gb1.gif