Проект «Шкільний офіцер поліції»

Програма просвітницько-профілактичних занять «Школа і поліція» спрямована на формування в учнів правослухняної поведінки, запобігання конфліктів і правопорушень. Мета програми – проведення інтерактивних зустрічей зі школярами щодо питань особистої безпеки, профілактики правопорушень, ролі поліції в громаді ; забезпечення поінформованості та обізнаності підростаючого покоління у питаннях розв’язання конфліктних ситуацій та запобігання їм; сприяння патріотичному вихованню і підготовці молоді до життя.

/Files/images/шк полиция.jpg

Для впровадження зазначеної діяльності за закладами освіти Московського району закріплено лейтенанта поліції Удовіченко Катерину Ігорівну та лейтенанта поліції Синєгібського Микиту Юрійовича, інспекторів відділу зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції ГУ НП в Харківській області, які пройшли спеціальне навчання та призначені шкільними офіцерами поліції.