• Ви знаходитесь тут:

Виховна робота

Виховна система школи – це цілісна структура, яка сприяє успішній діяльності виховання. У школі відбувається моральне становлення учнів, формування в них творчого мислення, відповідальності. Пріоритетним у виховній роботі школи є:

- реалізація особистісно орієнтованого підходу в навчально-виховному процесі;

- залучення молоді до національної та світової культури;

- збереження морального та фізичного здоров’я підростаючого покоління;

- виховання патріотизму, громадських якостей особистості;

- забезпечення педагогічних умов для соціалізації школярів, виховання в них життєвої компетентності.

Для реалізації цих завдань у школі розроблений план виховної роботи навчального закладу та окремі плани, які були затверджені на засіданнях методичних об’єднань класних керівників. Ці плани охоплюють всі напрямки виховання: патріотичне, правове, моральне, художньо-естетичне, трудове, фізичне, екологічне, превентивне та включають у себе календарні, традиційні шкільні свята, заходи, конкурси, міські заходи щодо втілення національної програми «Діти України», «Комплексної програми профілактики злочинності і бездоглядності», «Програми профілактики ВІЛ-інфекції», «Національної програми відродження та розвитку українського козацтва», заходи щодо зміцнення моральності та утвердження здорового способу життя та ін.

Корисні посилання:

Лист МОН України від 19.09.2017 № 1/9-505 "Про відзначення Дня захисника України"
Перший урок 2017-2018
Лист МОН України №1/9-413 27.07.2017"Про деякі питання щодо організації виховної роботи у навчальних закладах у 2017/2018 н.р."
Програма ОСНОВНІ ОРІЄНТИРИ ВИХОВАННЯ УЧНІВ 1-11 КЛАСІВ ЗАГАЛЬНООСВІ ТН ІХ НАВЧАЛЬНИХ ЗАКЛАДІВ УКРАЇНИ
Положення про батьківський комітет та батьківські трійки класів ХЗОШ І-ІІІ ступенів №111
Секрети успішного проведення батьківських зборів
ПАМ `ЯТКА КЛАСНОГО КЕРІВНИКА