До дня Великої Перемоги

про відзначення 66-ої річниці Дня Перемоги

Адміністрація ХЗОШ № 111 повідомляє, що згідно плану управління освіти адміністрації Московського району Харківської міської ради та плану школи проведені наступні заходи

Учасники

Відмітка про виконання

27.04.2011

Видання спецвипуску шкільної газети «Салютуємо Перемозі!».

Учнівська рада школи

Педагог-організатор

Виконано,

газету розміщено на І поверсі

28.04.2011

«Мистецтво проти війни» - конкурс малюнків.

5-11 класи

Н.М.Гололобова, класні керівники

Виконано,

виставку розміщено на ІІІ поверсі

29.04.2011

Конкурс учнівських робіт «Родовід моєї сім’ї» (номінація «Ордени і медалі моєї родини»).

5-11 класи

Г.В.Шулєшова

На виконанні до 17.06.2011р.

04.05.2011

Естафета «Я забыть никогда не смогу» (презентація кращих захо-дів до дня Перемоги, з розміщен-ням матеріалів на сайті школи)

Учні 8-11 класів

Н.А.Мухіна

Виконано, інформація на сайті

05.05.2011

Акція учнівської ради школи

«Нам память досталась в наследство…» (діти – ветеранам війни, діти – дітям війни, діти – вчителям ветеранам війни);

Учнівська рада школи

Педагог-організатор

Виконано

06.05.2011

«Привітання ветерану» (розповсюдження листівок на вулицях міста).

Урок мужності « За мир у всьому світі –це значить за життя»

1-11 класи

Н.М.Гололобова, класні керівники

Виконано

Виконано Директор школи Л.І.Савинська

/Files/images/P1010696.JPG/Files/images/P1010694.JPG
/Files/images/P1010103.JPG/Files/images/P1010011.JPG
/Files/images/9мая-4.JPG/Files/images/9мая-1.JPG
/Files/images/9мая-2.JPG/Files/images/9мая-3.JPG

Все дорожчими і ціннішими є для молодого покоління спогади ветеранів про ті далекі дні, наповнені ратним трудом і перемогою. Саме вони заплатили за Велику Перемогу над фашизмом найдорожчою ціною – мільйонними людськими втратами на фронті й в тилу, скаліченими долями фронтовиків та втратами здоров’я. Для цілого покоління рятівників людства від фашизму Велика Перемога стала головною справою життя.

Сьогодні ми схиляємо голови перед пам’яттю тих, хто залишився лежати на полях битв, віддаємо данину поваги нині живим учасникам війни, які, не жаліючи життя, визволили нашу землю від окупантів. Низький уклін дружинам воїнів, яких сьогодні немає з нами.

Честь і слава тим, хто пройшов пів-Європи, вижив у концтаборах, працював у тилу й підняв країну з руїн і попелу. Для нас ви – символ морального авторитету, стійкості й оптимізму, любові до рідної землі й служіння народу. Ваш героїчний шлях – це невичерпне джерело нашого натхнення, сили духу й віри в щасливе майбутнє Української держави.