Всеукраїнський урок єдності

Учні нашої гімназії активно долучилися до Національного проєкту з медіаграмотності «Фільтр» Міністерства культури та інформаційної політики України спільно з акціонерним товариством «Національна суспільна телерадіокомпанія України». Школярі взяли участь в телевізійному уроці «Всеукраїнський урок єдності», який був присвячений темі протидії дезінформації та маніпуляціям.

Урок транслювався на телеканалі «Суспільне. Культура», а також на Youtube-каналі «Перший».

Ця ініціатива має на меті підвищити рівень стійкості українців до пропаганди та вдосконалити навички критичного мислення. Наприкінці телевізійного уроку дітям було запропоновано пройти невеличку тест-гру, яка складатиметься з 7 запитань.

За підсумками Уроку було проведено дискусію, використовуючи рекомендації від IREX та Фільтра.