Випускний вечір

Випускний вечір належить до тих свят, які відбуваються один раз в житті. Кожен випускник з радістю згадує ті чудові дні, коли він лише почав ходити в школу. Напевно, кожен пам'ятає і свою першу вчительку, і перше кохання і першу оцінку в щоденнику.
Як же це все прекрасно!
За роки навчання всі подорослішали. Не впізнати скромну сусідку по парті, вечірнє плаття і завиті локони перетворили її на принцесу. Ну, а хлопчиська, тепер вони, як ніколи готові здійснювати достойні подвиги.
І ось нарешті прийшов той довгожданий день, про який мріє кожен школяр — випускний вечір. Це свято повинне запам'ятатися на все життя. У житті кожного учня настає момент розставання зі своїми вчителями. Останній урок в школі, останній дзвінок, і ось довгожданий випускний.
І ось він настав - довгожданий ранок, якого так довго чекали!
Всі випускники дивляться на все, що довкола відбувається вже дорослими очима. Вони вже не ті хлопчиська і дівчата, які колись йшли в перший клас, не знаючи чого їм чекати. Це вже люди, що сповна відбулися, які готові розвиватися і зростати по життю. На цьому етапі вони вже починають замислюватися про кар'єру і про сім'ю.
Але цей день вони згадуватимуть як один з перших кроків в доросле життя. Випускний вечір запам'ятовується на все життя.

Дорогі наші випускники! Ми чекаємо на ваші відгуки про випускний вечір, на фотографії та враження. До скорої зустрічі! Не забувайте рідну школу!