Повернутися до звичайного режиму

Засідання методичного об’єднання вихователів-методистів ДНЗ та заступників директорів з навчально-виховної роботи ЗНЗ району

03.12.2015 на базі загальноосвітньої школи №111 та дошкільного навчального закладу №115 відбулося засідання методичного об’єднання вихователів-методистів дошкільних навчальних закладів та заступників директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів району за темою: «Взаємодія в роботі дошкільного і загальноосвітнього навчальних закладів щодо реалізації наступності через національно-патріотичне виховання». На засіданні методичного об’єднання були присутні методисти районного методичного центру управління освіти Лопіна О.М., Крамська В.В., Ротфорт Д.В., методист КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», вихователі-методисти дошкільних навчальних закладів та заступники директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів району.

Учасників семінару привітали вихованці дошкільного навчального закладу №115 та учні школи №111.

З питань взаємодії дошкільного навчального закладу і загальноосвітньої школи виступила Ротфорт Д.В., методист КВНЗ «Харківської академії неперервної освіти». (Презентація)

Поліщук О.Є., завідувач дошкільного навчального закладу №115, та Савинська Л.І., директор загальноосвітньої школи №111, поділилися досвідом співпраці з питань щодо реалізації наступності через національно-патріотичне виховання. (Презентація)

Прокопенко А.М., практичний психолог дошкільного навчального закладу №115, зупинилася на питаннях щодо впровадження етнопедагогіки в роботі з дітьми дошкільного та молодшого шкільного віку.

Присутні переглянули:

- відеофрагмент екскурсії вихованців старшого дошкільного віку

дошкільного навчального закладу до музею школи, вчитель російської мови та літератури Комар О.В., вихователь Вигановська Т.П.;

- відеофрагмент заняття з народознавства з дітьми старшого дошкільного віку дошкільного навчального закладу №115 «Майструємо Ляльку-мотанку», вихователь Вигановська Т.П.;

- фрагмент уроку з образотворчого мистецтва в 1-А класі за темою «Державні символи України», вчитель Рожнова С.А.;

Слухачі поділилися досвідом роботи з даного питання, обмінялися враженнями.

Семінар пройшов у діловій атмосфері.

/Files/photogallery/8336/2009-2143.jpg

/Files/photogallery/8336/2009-2145.jpg